Dette emne er tomt.

  • Forfatter
    Indlæg
  • #3502759
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/backpackerplanet.dk/public_html/wp-content/plugins/pmpro-bbpress/pmpro-bbpress.php on line 256
    class="loop-item-0 user-id-0 bbp-parent-forum-100138 bbp-parent-topic-200023 bbp-reply-position-1 odd post-3502759 topic type-topic status-publish hentry pmpro-has-access">
     none

      Hej Jeg tager afsted til Ecuador i sep og videre til Peru i dec januar, vil gerne derfra og til det caribiske hav, men det skal være billigt..ved nogen hvad det koster og hvor det er billigst og spændene at tage hen?
      Hilsen katsumi

      #3502788
       Anonym

        Hej jeg gjorde i april modsatte rejse… Det vil sige fra costa rica til peru. Det kostede godt og vel 1700 kr med en ungdomsbillet… Jeg ved ikke hvor gammel du er, men er du studerende eller under 26 kan det blive meget billigt hvis du anskaffer sådan et ungdomsrejse/studiekort.

        #3502838
         thomas

          hvad er klimaet i hele sydamerika… procventer tak!…

          #3502839
           thomas

            hvad er klimaet i hele sydamerika… procventer tak!…

          Viser 4 indlæg - 1 til 4 (af 4 i alt)

          Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.

          © 1999-2021 Backpacker Planet – mødestedet for backpackere.

          Log in with your credentials

          or    

          Forgot your details?

          Create Account