Dette emne er tomt.

  • Forfatter
    Indlæg
  • #3525208
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/backpackerplanet.dk/public_html/wp-content/plugins/pmpro-bbpress/pmpro-bbpress.php on line 256
    class="loop-item-0 user-id-0 bbp-parent-forum-100136 bbp-parent-topic-200029 bbp-reply-position-1 odd post-3525208 topic type-topic status-publish hentry pmpro-has-access">
     Globali

      Hej alle,

      Jeg rejser til Bangkok i august 2008, men skal mellemlande i Istanbul i noget der ligner 18 timer hver vej. Som I nok kan forestille jer, så er det ikke ligefrem noget, jeg glæder mig synderligt meget til. Og derfor er jeg meget meget interesseret i at vide, om der er nogen der ved noget om reglerne for at forlade lufthavnen??
      Det er i princippet bare et stop på rejsen, så vi får ikke vores bagage i den tid, vi er i Istanbul. Derfor er jeg i tvivl om det er muligt at nyde lidt af Istanbul og ikke bare sidde fast i en kedelig lufthavn?
      Håber nogen har lidt erfaring på dette punkt, tak 🙂

      #3525216
       Sarah

        Istanbul er fantastisk, så hvis det er muligt, så tag ud og nyd den.:-)

      Viser 2 indlæg - 1 til 2 (af 2 i alt)

      Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.

      © 1999-2021 Backpacker Planet – mødestedet for backpackere.

      Log in with your credentials

      or    

      Forgot your details?

      Create Account