Dette emne er tomt.

  • Forfatter
    Indlæg
  • #3547379
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/backpackerplanet.dk/public_html/wp-content/plugins/pmpro-bbpress/pmpro-bbpress.php on line 256
    class="loop-item-0 user-id-0 bbp-parent-forum-100138 bbp-parent-topic-200019 bbp-reply-position-1 odd post-3547379 topic type-topic status-publish hentry pmpro-has-access">
     Vibeketimmermann

      Kære erfarne rejsefolk 🙂

      Leder efter information om skildpaddeprojektet for frivillige på Talang Talang, borneo.

      Mit rejsebureau siger børn ikke er velkomne, men jeg har læst det modsatte på en rejse-blog og jeg har skrevet direkte til stedet men får ikke svar.

      Nogen kloge mennesker der ved noget om børn må være med og om jeg kan bestille direkte uden de dyre mellemled, og hvor jeg gør det ????

      På forhånd tak

      #3547389
       tln

        Hej

        Såvidt jeg ved så har dit rejsebureau ret. Jeg mener ikke at de tillader at børn deltager i projektet.

        Mvh Torben – Backpackerplanet

      Viser 2 indlæg - 1 til 2 (af 2 i alt)

      Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.

      © 1999-2021 Backpacker Planet – mødestedet for backpackere.

      Log in with your credentials

      or    

      Forgot your details?

      Create Account