Dette emne er tomt.

  • Forfatter
    Indlæg
  • #3510024
     Anonym

      Hej. Har vaeret i Australien i 3 mdr nu. Er i Melbourne og har egen bil. Skal op langs Qstkysten og har ikke rigtig nogen tidsplan. Tager det mest som det kommer saa om det tager 2 eller 6 maaneder er mig underordnet, bare jeg ikke gaar glip af noget.
      Du skal vaere ville til at rejse med en glad og udadvendt fyr. Jeg forventer du er det samme og at du er klar til at opleve et fantastisk land sammen med mig. Skriv hurtigst mulig, da jeg snart smutter fra Melbourne.

      #3510027
       Peter Vejrum Terp

        Hejsa
        Jeg vil anbefale at du bruger rejsekammerat sektionen. På Rejsekammerater

        MVH
        Peter

        #3512723
         Ida

          Hejsa Quest..

          Mig (Ida, 20) og en ven (Copper, USA, 25) leder efter nogle at koere til Cape Tribulation med og udforske omraadet for et par dage (og self splejse alle udgifter med).
          Vi er desvaerre lidt begraenset tidsmaessigt, saa det skal vaere mellem d. 2-6 april.
          Vi er pt i Cairns, saa hvis du har tid og lyst, gi mig et kald paa: 0410178421 eller mail: idadownunder@hotmail.com

        Viser 3 indlæg - 1 til 3 (af 3 i alt)

        Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.

        © 1999-2021 Backpacker Planet – mødestedet for backpackere.

        Log ind med brugernavn & kodeord

        eller    

        Glemt dine oplysninger?

        Create Account