Dette emne er tomt.

  • Forfatter
    Indlæg
  • #3540228
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/backpackerplanet.dk/public_html/wp-content/plugins/pmpro-bbpress/pmpro-bbpress.php on line 256
    class="loop-item-0 user-id-0 bbp-parent-forum-100138 bbp-parent-topic-200014 bbp-reply-position-1 odd post-3540228 topic type-topic status-publish hentry pmpro-has-access">
     rikkea300

      Er der nogle der ved hvad forskellen er på en herre og en kvindemodel i backpacker tasker? Jeg er 180 cm høj og har en lang ryg, så er lidt i tvivl om jeg skal have en mande eller kvindemodel!

      håber i har et bud

      #3540230
       Anonym

        Hmmmmmm har du bryster? Så bør du nok vælge en kvindemodel. De findes også til høje piger ;-).

        #3540245
         Anonym

          Som ovenstående også indikerer…det her noget at gøre med placering af diverse bælter og remme. Men mit bedste råd er, at gå ind i en fysisk butik (Spejdersport, Eventyrsport m.m.) og prøv dig frem, så du får en rygsæk som passer til din kropsbygning og dækker dit behov.

        Viser 3 indlæg - 1 til 3 (af 3 i alt)

        Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.

        © 1999-2021 Backpacker Planet – mødestedet for backpackere.

        Log in with your credentials

        or    

        Forgot your details?

        Create Account