Dette emne er tomt.

  • Forfatter
    Indlæg
  • #3545112
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/backpackerplanet.dk/public_html/wp-content/plugins/pmpro-bbpress/pmpro-bbpress.php on line 256
    class="loop-item-0 user-id-0 bbp-parent-forum-100140 bbp-parent-topic-200035 bbp-reply-position-1 odd post-3545112 topic type-topic status-publish hentry pmpro-has-access">
     jeanettejohansennuuk

      jeg søger et sted hvor jeg kan arbejde i friviligt arbejde, hvor man føler man virkelig hjælper folk. Det skal også være et sted hvor man “føler” man har ferie og oplever noget(strand, kultur, dyr osv)
      Er der der nogle der har nogle ideer? Det må ikke være for dyrt da jeg er studerende og er færdig til sommer, så regner ikke med at få sparet så meget sammen.(højst 20.000 kr)

      #3545290
       Anonym

        Se på http://www.vaid.dk, der er projekter tæt på strand m.m. og det er ikke dyrt.

      Viser 2 indlæg - 1 til 2 (af 2 i alt)

      Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.

      © 1999-2021 Backpacker Planet – mødestedet for backpackere.

      Log in with your credentials

      or    

      Forgot your details?

      Create Account