Dette emne er tomt.

  • Forfatter
    Indlæg
  • #3545979
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/backpackerplanet.dk/public_html/wp-content/plugins/pmpro-bbpress/pmpro-bbpress.php on line 256
    class="loop-item-0 user-id-0 bbp-parent-forum-100138 bbp-parent-topic-200019 bbp-reply-position-1 odd post-3545979 topic type-topic status-publish hentry pmpro-has-access">
     vminihansen

      Hej.
      Vi er to piger der skal til Thailand her om 2-3 uger, vi er nu blevet i tvivle om vi skal have vores eget myggenet med? Andre der har prøvet og have myggenet med, og hvilket kan anbefales?

      #3545986
       admin

        Hej med jer

        Jeg har besøgt Thailand flere gange og aldrig haft mit eget myggenet med.

        En god idé når I tjekker et værelse i myggeområder er at der er myggenet på værelset og at myggenettet er i orden.

        Hav en god rejse. Thailand er et fantastisk land.

        Venlige rejsehilsner

        Kenneth Karl Nielsen
        Stifter, Backpacker Planet

        #3546018
         lauridsen_lars@hotmail.com

          hej piger.
          Kun til at holde de unge fyre vaek ha ha.
          I for en super oplevelse.
          Har aldrig selv haft det med,men hvis jeg skal vaere helt aerlig så kunne det vaeret smart at tage med,da der i år har vaeret problemer med myg i Thailand er lige kommer hjem derfra bruge det ikke selv men,faktisk er det ikke nogen dum ide at tag det med og brug det,smil i for en dejlig oplevelse elsker Thailand.
          lars

        Viser 3 indlæg - 1 til 3 (af 3 i alt)

        Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.

        © 1999-2021 Backpacker Planet – mødestedet for backpackere.

        Log in with your credentials

        or    

        Forgot your details?

        Create Account